Semtler

Şirinevler Güvenlik Şirketleri

Şirinevler  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Şirinevler  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Şirinevler  Avm Güvenliği
Şirinevler  Otel Güvenliği
Şirinevler  Plaza Güvenliği
Şirinevler  Holding Güvenliği
Şirinevler  İş Merkezi Güvenliği
Şirinevler  Site Güvenliği
Şirinevler  Villa Güvenliği
Şirinevler  Konut Güvenliği
Şirinevler  Fuar Güvenliği
Şirinevler  Dershane Güvenliği
Şirinevler  Cafe Güvenliği
Şirinevler  Restaurant Güvenliği
Şirinevler  Hastane Güvenliği
Şirinevler  Sosyal Tesis Güvenliği
Şirinevler  Depo Güvenliği
Şirinevler  Antrepo Güvenliği
Şirinevler  İnşaat Güvenliği
Şirinevler  Şantiye Güvenliği
Şirinevler  Festival Güvenliği
Şirinevler  Organizasyon Güvenliği
Şirinevler  Stand Güvenliği
Şirinevler  Fabrika Güvenliği
Şirinevler  Market Güvenliği
Şirinevler  Mağaza Güvenliği
Şirinevler  Banka Güvenliği
Şirinevler  Okul Güvenliği
Şirinevler  Özel Koruma Güvenliği