Semtler

Osmanbey Güvenlik Şirketleri

Osmanbey  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Osmanbey  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Osmanbey  Avm Güvenliği
Osmanbey  Otel Güvenliği
Osmanbey  Plaza Güvenliği
Osmanbey  Holding Güvenliği
Osmanbey  İş Merkezi Güvenliği
Osmanbey  Site Güvenliği
Osmanbey  Villa Güvenliği
Osmanbey  Konut Güvenliği
Osmanbey  Fuar Güvenliği
Osmanbey  Dershane Güvenliği
Osmanbey  Cafe Güvenliği
Osmanbey  Restaurant Güvenliği
Osmanbey  Hastane Güvenliği
Osmanbey  Sosyal Tesis Güvenliği
Osmanbey  Depo Güvenliği
Osmanbey  Antrepo Güvenliği
Osmanbey  İnşaat Güvenliği
Osmanbey  Şantiye Güvenliği
Osmanbey  Festival Güvenliği
Osmanbey  Organizasyon Güvenliği
Osmanbey  Stand Güvenliği
Osmanbey  Fabrika Güvenliği
Osmanbey  Market Güvenliği
Osmanbey  Mağaza Güvenliği
Osmanbey  Banka Güvenliği
Osmanbey  Okul Güvenliği
Osmanbey  Özel Koruma Güvenliği