Semtler

Ortaköy Güvenlik Şirketleri

Ortaköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Ortaköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Ortaköy  Avm Güvenliği
Ortaköy  Otel Güvenliği
Ortaköy  Plaza Güvenliği
Ortaköy  Holding Güvenliği
Ortaköy  İş Merkezi Güvenliği
Ortaköy  Site Güvenliği
Ortaköy  Villa Güvenliği
Ortaköy  Konut Güvenliği
Ortaköy  Fuar Güvenliği
Ortaköy  Dershane Güvenliği
Ortaköy  Cafe Güvenliği
Ortaköy  Restaurant Güvenliği
Ortaköy  Hastane Güvenliği
Ortaköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Ortaköy  Depo Güvenliği
Ortaköy  Antrepo Güvenliği
Ortaköy  İnşaat Güvenliği
Ortaköy  Şantiye Güvenliği
Ortaköy  Festival Güvenliği
Ortaköy  Organizasyon Güvenliği
Ortaköy  Stand Güvenliği
Ortaköy  Fabrika Güvenliği
Ortaköy  Market Güvenliği
Ortaköy  Mağaza Güvenliği
Ortaköy  Banka Güvenliği
Ortaköy  Okul Güvenliği
Ortaköy  Özel Koruma Güvenliği