Semtler

Karaköy Güvenlik Şirketleri

Karaköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Karaköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Karaköy  Avm Güvenliği
Karaköy  Otel Güvenliği
Karaköy  Plaza Güvenliği
Karaköy  Holding Güvenliği
Karaköy  İş Merkezi Güvenliği
Karaköy  Site Güvenliği
Karaköy  Villa Güvenliği
Karaköy  Konut Güvenliği
Karaköy  Fuar Güvenliği
Karaköy  Dershane Güvenliği
Karaköy  Cafe Güvenliği
Karaköy  Restaurant Güvenliği
Karaköy  Hastane Güvenliği
Karaköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Karaköy  Depo Güvenliği
Karaköy  Antrepo Güvenliği
Karaköy  İnşaat Güvenliği
Karaköy  Şantiye Güvenliği
Karaköy  Festival Güvenliği
Karaköy  Organizasyon Güvenliği
Karaköy  Stand Güvenliği
Karaköy  Fabrika Güvenliği
Karaköy  Market Güvenliği
Karaköy  Mağaza Güvenliği
Karaköy  Banka Güvenliği
Karaköy  Okul Güvenliği
Karaköy  Özel Koruma Güvenliği