Semtler

Harbiye Güvenlik Şirketleri

Harbiye  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Harbiye  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Harbiye  Avm Güvenliği
Harbiye  Otel Güvenliği
Harbiye  Plaza Güvenliği
Harbiye  Holding Güvenliği
Harbiye  İş Merkezi Güvenliği
Harbiye  Site Güvenliği
Harbiye  Villa Güvenliği
Harbiye  Konut Güvenliği
Harbiye  Fuar Güvenliği
Harbiye  Dershane Güvenliği
Harbiye  Cafe Güvenliği
Harbiye  Restaurant Güvenliği
Harbiye  Hastane Güvenliği
Harbiye  Sosyal Tesis Güvenliği
Harbiye  Depo Güvenliği
Harbiye  Antrepo Güvenliği
Harbiye  İnşaat Güvenliği
Harbiye  Şantiye Güvenliği
Harbiye  Festival Güvenliği
Harbiye  Organizasyon Güvenliği
Harbiye  Stand Güvenliği
Harbiye  Fabrika Güvenliği
Harbiye  Market Güvenliği
Harbiye  Mağaza Güvenliği
Harbiye  Banka Güvenliği
Harbiye  Okul Güvenliği
Harbiye  Özel Koruma Güvenliği