Semtler

İncirli Güvenlik Şirketleri

İncirli  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

İncirli  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

İncirli  Avm Güvenliği
İncirli  Otel Güvenliği
İncirli  Plaza Güvenliği
İncirli  Holding Güvenliği
İncirli  İş Merkezi Güvenliği
İncirli  Site Güvenliği
İncirli  Villa Güvenliği
İncirli  Konut Güvenliği
İncirli  Fuar Güvenliği
İncirli  Dershane Güvenliği
İncirli  Cafe Güvenliği
İncirli  Restaurant Güvenliği
İncirli  Hastane Güvenliği
İncirli  Sosyal Tesis Güvenliği
İncirli  Depo Güvenliği
İncirli  Antrepo Güvenliği
İncirli  İnşaat Güvenliği
İncirli  Şantiye Güvenliği
İncirli  Festival Güvenliği
İncirli  Organizasyon Güvenliği
İncirli  Stand Güvenliği
İncirli  Fabrika Güvenliği
İncirli  Market Güvenliği
İncirli  Mağaza Güvenliği
İncirli  Banka Güvenliği
İncirli  Okul Güvenliği
İncirli  Özel Koruma Güvenliği